روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ماجرای استقلالی شدن مهاجم بلند قد مجارستانی ؛ فوتاکس در راه استقلال ؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ماجرای استقلالی شدن مهاجم بلند قد مجارستانی ؛ فوتاکس در راه استقلال ؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ماجرای استقلالی شدن مهاجم بلند قد مجارستانی ؛ فوتاکس در راه استقلال ؟

یکی از بازیکنان مورد نظر مجیدی مارکو فوتاکس مهاجم ۱۹۶ سانتی متری اهل مجارستان است.

نوشته ماجرای استقلالی شدن مهاجم بلند قد مجارستانی ؛ فوتاکس در راه استقلال ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یکی از بازیکنان مورد نظر مجیدی مارکو فوتاکس مهاجم ۱۹۶ سانتی متری اهل مجارستان است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شنیده می شود فوتاکس هنوز از نظر مالی با استقلال به توافق نرسیده و باید کمی از درخواست خود کاهش دهد تا پای میز مذاکره بنشیند.استقلالی ها با توجه به بدهی های خارجی زیادی که دارند، نهایتا می توانند با مارکو فوتاکس قرارداد ۲۵۰ هزار دلاری ببندند و پرداختی بیش از این برای باشگاه استقلال مقدور نیست.حالا باید دید آیا این مهاجم بلند قامت مجارستانی حاضر می شود با ۲۵۰ هزار دلار به مدت یک سال برای استقلال بازی کند یا نه؟اگر فوتاکس با شرایط باشگاه استقلال کنار بیاید، از نظر فنی مورد تایید فرهاد مجیدی است و این شانس را دارد که حتی در ترکیب ثابت استقلال قرار بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماجرای استقلالی شدن مهاجم بلند قد مجارستانی ؛ فوتاکس در راه استقلال ؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×