روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برد عجیب رشید مظاهری پس از استقلالی شدن ؛ سنگ تمام آجورلو برای ستاره فراری

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "برد عجیب رشید مظاهری پس از استقلالی شدن ؛ سنگ تمام آجورلو برای ستاره فراری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

برد عجیب رشید مظاهری پس از استقلالی شدن ؛ سنگ تمام آجورلو برای ستاره فراری

با اعلام رسمی سردار آجرلو تمام جریمه های مالی بازیکنان استقلال در فصل گذشته بخشیده شد!

نوشته برد عجیب رشید مظاهری پس از استقلالی شدن ؛ سنگ تمام آجورلو برای ستاره فراری اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با اعلام رسمی سردار آجرلو تمام جریمه های مالی بازیکنان استقلال در فصل گذشته بخشیده شد! خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کاری به درست یا غلط بودن این تصمیم نداریم و اثرات آن مسلماً بعدها مشخص خواهد شد اما از بخشیده شدن جرایم هیچ کس به اندازه رشید مظاهری سود نکرد.رشید مظاهری حدود ۲۰ درصد از قرارداد خود را جریمه شده بود که این مبلغ باید از کل قراردادش کسر می شد اما حالا چنین اتفاقی رخ نمی دهد. تازه این در حالی است که قرارداد رشید برای دو فصل هم تمدید شده است.از دیگر بازیکنان استقلال که جرایم زیادی داشتند می توان به محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی اشاره کرد که طبعاً دانشگر هم باید از این تصمیم آجرلو خیلی خوشحال باشد اما فرشید اسماعیلی به لیگ قطر رفته و باید دید وضعیت مالی او با استقلال به کجا کشیده می شود.بعضی از بازیکنان استقلال در فصل گذشته آپشن های عجیب و غریبی داشتند که دنبال دریافت آنها هستند هرچندکه شنیده می شود بعضی ها این آپشن ها را دریافت کرده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برد عجیب رشید مظاهری پس از استقلالی شدن ؛ سنگ تمام آجورلو برای ستاره فراری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×