روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تصمیم خبرساز و جنجالی سردار آجورلو در استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تصمیم خبرساز و جنجالی سردار آجورلو در استقلال

سردار آجورلو مدیرعامل استقلال فعلاً قصد انجام مصاحبه با رسانه های گروهی را ندارد.

نوشته تصمیم خبرساز و جنجالی سردار آجورلو در استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سردار آجورلو مدیرعامل استقلال فعلاً قصد انجام مصاحبه با رسانه های گروهی را ندارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدیرعامل جدید استقلال در جلسه خود با مربیان و بازیکنان استقلال هم تاکید کرد که به این تیم آمده تا کار کند نه اینکه حرف بزند. در همین راستا شنیدیم سردار فعلاً قصد ندارد با رسانه های گروهی مصاحبه کند و می خواهد تیم قدرتمندی را برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال آماده کند.او این روزها بیشتر درگیر پیدا کردن زمین تمرین مناسب و البته جذب مهره های جدیدی است که کادر فنی آبی ها نام آنها را به باشگاه داده است. از طرفی آجرلو احساس می کند در شرایط فعلی مصاحبه کردن کمکی به استقلال نمی کند و ابتدا باید تیم خوبی ببندد و بعداً در زمان مناسب پاسخگوی خبرنگاران باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تصمیم خبرساز و جنجالی سردار آجورلو در استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×