روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوش به استقلالی ها ؛ روزبه چشمی وارد تهران شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوش به استقلالی ها ؛ روزبه چشمی وارد تهران شد

سرانجام روزبه چشمی به تهران آمد تا مذاکرات خود را با مدیران باشگاه استقلال برای بازگشت به این تیم تهرانی انجام دهد.

نوشته خبر خوش به استقلالی ها ؛ روزبه چشمی وارد تهران شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرانجام روزبه چشمی به تهران آمد تا مذاکرات خود را با مدیران باشگاه استقلال برای بازگشت به این تیم تهرانی انجام دهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزبه چشمی برای مذاکره با مسئولان استقلال صبح امروز به تهران رسید.به گزارش پارس فوتبال، روزبه چشمی یکی از بازیکنان مد نظر فرهاد مجیدی برای تقویت خط دفاعی استقلال است. مسئولان استقلال با این مدافع باتجربه مذاکراتی داشته اند اما قرار شد مذاکرات نهایی وقتی صورت بگیرد که او به تهران برگردد و مستقیما پای میز با مدیران باشگاه بنشیند.چشمی که فصل گذشته برای تیم ام صلال قطر بازی می کرد، یک پیشنهاد دیگر از سوپرلیگ قطر دریافت کرده بود اما بحث حضورش در استقلال هم جدی است.این مدافع که سابقه بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ را نیز دارد، گفته می شد تا پایان هفته گذشته به ایران سفر می کند اما این اتفاق نیفتاد. با این حال چشمی صبح امروز خودش را به تهران رساند تا بالاخره پای میز مذاکره با مسئولان استقلال بنشیند.در چنین شرایطی با توجه به نزدیک شدن به شروع لیگ برتر چشمی باید هرچه سریع تر وضعیت خودش را مشخص کند. احتمالا طی یکی دو روز آینده شاهد مذاکرات رسمی این مدافع با استقلالی ها باشیم و اگر مشکل خاصی در بحث قرارداد پیش نیاید، او را به زودی در تمرینات تیم فرهاد مجیدی خواهیم دید.حضور چشمی در استقلال با توجه به تجربه و سابقه اش می تواند به تقویت خط دفاعی آبی ها بسیار کمک کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش به استقلالی ها ؛ روزبه چشمی وارد تهران شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×