روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "عنایتی علیه فرهاد مجیدی ؛ خط و نشان اقای گل برای استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

عنایتی علیه فرهاد مجیدی ؛ خط و نشان اقای گل برای استقلال

در هفته اول لیگ برتر تقابل مجیدی و عنایتی از جذابیتهای شروع لیگ برتر محسوب می شود و باید دید این دو تیم در شرایطی که هوادار کلی مربی و بازیکن استقلالی دارد، چه عملکردی خواهند داشت؟

نوشته عنایتی علیه فرهاد مجیدی ؛ خط و نشان اقای گل برای استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در هفته اول لیگ برتر تقابل مجیدی و عنایتی از جذابیتهای شروع لیگ برتر محسوب می شود و باید دید این دو تیم در شرایطی که هوادار کلی مربی و بازیکن استقلالی دارد، چه عملکردی خواهند داشت؟ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم هوادار حریف اول استقلال در لیگ برتر در یک دیدار دوستانه با دو گل از سد صنعت نفت آبادان گذشت. گل های شاگردان رضا عنایتی در این دیدار را محمد قاضی و مرتضی آقاخان به ثمر رساندند که هر دو سابقه حضور در استقلال را دارند.البته آقاخان در استقلال مصدوم شد و بازی نکرد اما به هرحال جزو بازیکنان سابق این تیم محسوب می شود.در هفته اول لیگ برتر تقابل فرهاد مجیدی و رضا عنایتی از جذابیتهای شروع لیگ برتر محسوب می شود و باید دید این دو تیم در شرایطی که هوادار کلی مربی و بازیکن استقلالی دارد، چه عملکردی خواهند داشت؟ مجید امیدوار است تا قبل از این دیدار تیمش را تکمیل تر کرده و سه امتیاز بازی اول را دشت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عنایتی علیه فرهاد مجیدی ؛ خط و نشان اقای گل برای استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×