روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال یا سپاهان، دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می‌کنند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال یا سپاهان، دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می‌کنند

استقلال یا سپاهان دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می کنند...

نوشته استقلال یا سپاهان ؛ دیدار افتتاحیه با کدام تیم آغاز می شود؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال یا سپاهان دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می کنند… خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : طبق قاعده سنوات گذشته که معمولا تیم قهرمان دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می کردند حالا به خاطر حضور پرسپولیس در آسیا مطمئنا این امر از حالا منتفی بوده، با این حال به احتمال زیاد یکی از دیدارهای دو تیم استقلال مقابل هوادار یا سپاهان مقابل مس رفسنجان که اتفاقا هر دوتیم استقلال و سپاهان در این مسابقه میزبان هستند، به عنوان دیدار افتتاحیه محسوب می شود و در تاریخ ۲۷ مهرماه برگزار خواهد شد و دیگر دیدار فوق، فردای آن روز در تاریخ ۲۸ مهر برگزار می شود.همچنین قرار است امسال دیدار تیم های همشهری درصورتی که با هم بازی نداشته باشند به صورت همزمان برگزار نشود تا علاقه مندان یک استان فوتبالی بتوانند از دیدارهای نمایندگان خود در ساعات و روزهای مجزا بهره کافی را ببرند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال یا سپاهان، دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می‌کنند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×