روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • جدایی از استقلال قطعی شد ؛ ستاره محبوب استراماچونی سخت ترین تصمیم زندگی اش را گرفت

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "جدایی از استقلال قطعی شد ؛ ستاره محبوب استراماچونی سخت ترین تصمیم زندگی اش را گرفت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

جدایی از استقلال قطعی شد ؛ ستاره محبوب استراماچونی سخت ترین تصمیم زندگی اش را گرفت

سجاد آقایی بازیکن جوان و ۲۲ ساله استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام از جمع آبی های پایتخت جدا شد.

نوشته جدایی از استقلال قطعی شد ؛ ستاره محبوب استراماچونی سخت ترین تصمیم زندگی اش را گرفت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سجاد آقایی بازیکن جوان و ۲۲ ساله استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام از جمع آبی های پایتخت جدا شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سجاد آقایی بازیکن جوان و ۲۲ ساله با حضور در پایه های استقلال و درخشش در تیم امید این باشگاه مطرح شد. در زمان وینفرد شفر، او به تیم بزرگسالان راه یافت و پس از حضور آندره آ استراماچونی چندین بار موفق شد برای آبی های پایتخت گلزنی کند.پس از جدایی استراماچونی و حضور مجیدی، این بازیکن کمتر به کار گرفته شد و در قراردادی قرضی راهی ذوب آهن شد. با حضور محمود فکری، این مهاجم جوان یک بار دیگر و این مرتبه به نساجی قائمشهر قرض داده شد و پس از پایان فصل قبل به جمع آبی ها بازگشت.سجاد آقایی طی مذاکرتی که روزهای گذشته با مدیران استقلال داشت در نهایت تصمیم گرفت از این تیم جدا شده و برای فرصت حضور بیشتر در میادین، تیم دیگری را انتخاب کند.این بازیکن با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از هواداران استقلال خداحافظی کرد.سجاد آقایی در این پست اینستاگرامی نوشته است:«استقلالی های عزیز. در سال ۹۶ از زمانی که برای اولین بار پا به باشگاه بزرگ استقلال گذاشتم و پیراهن آبی را پوشیدم، عشق و علاقه شما را تجربه کردم. من همیشه حس کردم که حس و علاقه ای ویژه بین ما شکل گرفته است. برایم افتخاری بزرگ بود که توانستم به عنوان بازیکن در این باشگاه مهم با تاریخی بزرگ کار کنم.جدایی از استقلال کار ساده ای نیست؛ پوشیدن پیراهن استقلال بهترین اتفاق ورزشی من تا کنون بوده است و حالا سخت ترین تصمیم زندگی ام را گرفتم. فقط کسی که در تیم بزرگ استقلال بازی کرده می داند که درآوردن پیراهن این تیم چقدر دشوار و دوری از هوادارانش چه میزان ناراحت کننده است اما گاهی تغییر و جدایی اجتناب ناپذیر می شوددر این مدت که پیراهن آبی را برتن داشتم، حمایت هواداران میلیونی اش را در لحظه لحظه زندگی ام حس کردم. آنهایی که در سوز سرما آمدند، آنهایی که وقتی ما بازیکنان نای دویدن نداشتیم، فرمان حمله صادر کردند و تمام قد پشتمان ایستادند. دوست دارم به هواداران بگویم که در این سال ها عاشقانه و خالصانه برای استقلال جنگیدم تا همیشه شادی آن ها را هرچند برای چند دقیقه ببینمبه امید روزی که دوباره این پیراهن مقدس را بر تن کنم. آرزوی موفقیت دارم واسه تیم بزرگ استقلال. تشکر از مربیانی که واسم تواین چند سال زحمت کشیدن»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جدایی از استقلال قطعی شد ؛ ستاره محبوب استراماچونی سخت ترین تصمیم زندگی اش را گرفت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×