روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در تدارک یک بازی تدارکاتی دیگر تا پیش از شروع لیگ" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال در تدارک یک بازی تدارکاتی دیگر تا پیش از شروع لیگ

لیگ برتر 10 روز دیگر آغاز خواهد شد و استقلال که امروز با پیکان دیدار دارد، در تلاش است تا یک بازی تدارکاتی دیگر نیز برگزار کند.

نوشته استقلال در تدارک یک بازی تدارکاتی دیگر تا پیش از شروع لیگ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

لیگ برتر ۱۰ روز دیگر آغاز خواهد شد و استقلال که امروز با پیکان دیدار دارد، در تلاش است تا یک بازی تدارکاتی دیگر نیز برگزار کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال به جز بازی امروز برابر پیکان، امیدوار است بتواند تا شروع لیگ برتر یک بازی دوستانه دیگر هم برگزار کند.استقلالی ها به دنبال یک حریف تدارکاتی هستند تا در اواخر هفته آخرین بازی دوستانه خود را برگزار کنند.به گزارش پارس فوتبال، استقلالی ها امروز در یک بازی دوستانه به مصاف پیکان می روند تا آبی ها بعد از خیبر خرم آباد دومین بازی دوستانه خود را برگزار کنند.جالب است بدانید آبی ها به دنبال یک حریف تدارکاتی دیگر برای آخر هفته هستند تا بتوانند قبل از شروع لیگ برتر آخرین بازی دوستانه خود را هم انجام دهند.گفتنی است استقلال نسبت به اکثر تیم های لیگ برتری بازی های دوستانه کمتری برگزار کرده است و باید دید آیا این تیم از نظر هماهنگی با مشکل روبرو می شود یا مجیدی توانسته نفرات جدید تیم را هماهنگ کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال در تدارک یک بازی تدارکاتی دیگر تا پیش از شروع لیگ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×