روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "یک خبر مهم از استقلال رسید ؛ آخرین خبر درباره خرید جذاب فرهاد مجیدی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

یک خبر مهم از استقلال رسید ؛ آخرین خبر درباره خرید جذاب فرهاد مجیدی

تمرینات تیم فوتبال استقلال طی روزهای آینده در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری خواهد شد.

نوشته یک خبر مهم از استقلال رسید ؛ آخرین خبر درباره خرید جذاب فرهاد مجیدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تمرینات تیم فوتبال استقلال طی روزهای آینده در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری خواهد شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال استقلال امروز در دیداری دوستانه به مصاف پیکان می رود. تمرینات تیم استقلال بعد از این بازی به صورت موقت در مجموعه انقلاب پیگیری می شود تا وضعیت زمین تمرین این تیم مشخصص شود. مدیرعامل استقلال چند روز پیش به اعضای این تیم قول داد تا هر چه سریعتر مشکل زمین تمرین آبی پوشان برطرف شود.خبر دیگر از استقلا ل اقدامات این باشگاه برای جذب بازیکنان خارجی است. باشگاه استقلا ل که خواهان جذب مارکو فوتاکس مجارستانی بود و حتی مقدمات سفر وی به تهران را فراهم کرد قید جذب این بازیکن را زد. یک بازیکن اهل کشور کامرون نیز مد نظر کادر فنی تیم استقلال بود که مذاکراتی با این بازیکن هم صورت گرفت اما در نهایت حضور این بازیکن هم در جمع آبی پوشان منتفی شده است.روزبه چشمی دیگر بازیکن مد نظر فرهاد مجیدی است که به تهران سفر کرده و حضور وی در استقلال قطعی شده است. این بازیکن طی امروز و فردا قرارداد خود را با این باشگاه امضا خواهد کرد. قرار است در مورد بازیکنان خارجی فرهاد مجیدی و گابریله پین مجددا بررسی لازم را انجام داده و اسامی مد نظر خود را به باشگاه ارائه کنند.تیم فوتبال استقلا ل در هفته اول مسابقات لیگ برتر میزبان هوادار تهران خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یک خبر مهم از استقلال رسید ؛ آخرین خبر درباره خرید جذاب فرهاد مجیدی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×