روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • واکنش جالب فرهاد مجیدی به پیشنهاد مجتبی حسینی در خصوص کمک به استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش جالب فرهاد مجیدی به پیشنهاد مجتبی حسینی در خصوص کمک به استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش جالب فرهاد مجیدی به پیشنهاد مجتبی حسینی در خصوص کمک به استقلال

در حاشیه دیدار دوستانه امروز بین استقلال و پیکان، مجتبی حسینی پیشنهادی به فرهاد مجیدی داد که با واکنش جالب سرمربی آبی پوشان روبرو شد.

نوشته واکنش جالب فرهاد مجیدی به پیشنهاد مجتبی حسینی در خصوص کمک به استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حاشیه دیدار دوستانه امروز بین استقلال و پیکان، مجتبی حسینی پیشنهادی به فرهاد مجیدی داد که با واکنش جالب سرمربی آبی پوشان روبرو شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی در جریان دیدار تدارکاتی مقابل پیکان از وضعیت کمبود امکانات استقلال ابراز گلایه کرد.به گزارش پارس فوتبال، تیم های فوتبال استقلال و پیکان ظهر امروز در دیداری تدارکاتی و در زمین ایران خودرو به مصاف هم رفتند. این بازی به میزبانی خودروسازان برگزار شد و در نهایت با نتیجه تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید.پیش از آغاز این دیدار، فرهاد مجیدی دیدار گرمی با مجتبی حسینی سرمربی پیکانی ها داشت. حسینی ضمن خوش آمدگویی به مجیدی و اعضای تیم استقلال، رو به سرمربی آبی ها گفت چنانچه نیاز خاصی دارند می توانند به او اعلام کنند هر چند که بضاعت و امکانات پیکان در همین حد است.مجیدی نیز در واکنش به صحبت های حسینی گفت:همین امکانات نیز خوب است و ما در استقلال همین امکانات را نیز نداریم.سرمربی استقلال پیش از آغاز بازی نیز، از وضعیت چمن استادیوم بازدید به عمل آورد و بابت کیفیت چمن زمین ایران خودرو ابراز رضایت کرد.استقلالی ها مدت هاست که با مشکل زمین تمرین مواجه هستند و مصطفی آجورلو مدیرعامل جدید آبی ها چند وقتی است به دنبال یافتن زمین تمرین مناسبی برای این تیم است که البته هنوز موفق به انجام این کار نشده است هر چند که پروسه زیر کشت بردن زمین کمپ ناصر حجازی از امروز آغاز شد تا استقلال برای نیم فصل دوم لیگ بعدی مشکلی بابت زمین تمرین نداشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش جالب فرهاد مجیدی به پیشنهاد مجتبی حسینی در خصوص کمک به استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×