روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • محمد حسین فلاح ؛ حرکت جنجالی یاغی استقلالی علیه استقلال خبرساز شد + سند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "محمد حسین فلاح ؛ حرکت جنجالی یاغی استقلالی علیه استقلال خبرساز شد + سند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

محمد حسین فلاح ؛ حرکت جنجالی یاغی استقلالی علیه استقلال خبرساز شد + سند

محمد حسین فلاح بازیکن جوان پیکان بعد از گلزنی به استقلال شادی گلی مشابه شادی گل لوئیس سوارز در بازی چند روز قبل اتلتیکو مادرید و بارسلونا داشت.

نوشته حرکت جنجالی یاغی استقلالی علیه استقلال خبرساز شد + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد حسین فلاح بازیکن جوان پیکان بعد از گلزنی به استقلال شادی گلی مشابه شادی گل لوئیس سوارز در بازی چند روز قبل اتلتیکو مادرید و بارسلونا داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد حسین فلاح بازیکن جوان پیکان بعد از گلزنی به استقلال شادی گلی مشابه شادی گل لوئیس سوارز در بازی چند روز قبل آتلتیکو مادرید و بارسلونا داشت.چند روز پیش بود محمد حسین فلاح از استقلال جدا شد تا به پیکان برود. او فصل پیش و در زمان حضور محمود فکری این فرصت را پیدا کرد تا دقایقی برای استقلال به میدان برود ولی تغییرات در کادر فنی استقلال و بازگشت فرهاد مجیدی به این تیم باعث شد که فلاح دیگر امکان بازی برای استقلال را پیدا نکند و این بازیکن جوان، بعد از بارها مراجعه به باشگاه بالاخره قراردادش با این تیم را فسخ کرد و به پیکان پیوست.او در بازی دوستانه امروز پیکان و استقلال که با نتیجه ۲-۲ خاتمه یافت موفق شد گل دوم پیکان را وارد دروازه استقلال کنند و بعد از گلزنی یک خوشحالی ویژه را به نمایش گذاشت.او پس از گلزنی شادی گل لوئیس سوارز در بازی اتلتیکو مادرید و بارسلونا را تکرار کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد حسین فلاح ؛ حرکت جنجالی یاغی استقلالی علیه استقلال خبرساز شد + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×