روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خطر در کمین استقلال ؛ میلیچ و دیاباته دست بردار نیستند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خطر در کمین استقلال ؛ میلیچ و دیاباته دست بردار نیستند

شیخ دیاباته و هروویه میلیچ پس از جدایی از استقلال هنوز مطالبات خود را دریافت نکرده اند و تاخیر در این اتفاق ممکن است به ضرر آبی ها تمام شود.

نوشته خطر در کمین استقلال ؛ میلیچ و دیاباته دست بردار نیستند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شیخ دیاباته و هروویه میلیچ پس از جدایی از استقلال هنوز مطالبات خود را دریافت نکرده اند و تاخیر در این اتفاق ممکن است به ضرر آبی ها تمام شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال در نظر دارد برای پرداخت مطالبات هروویه میلیچ مدافع کروات پیشین خود با این بازیکن به توافق برسد.به گزارش پارس فوتبال، شیخ دیاباته مهاجم مالیایی و هروویه میلیچ مدافع کروات پیشین تیم فوتبال استقلال مطالباتی از باشگاه استقلال دارند و در چند نوبت ایمیل اخطار به این باشگاه ارسال کرده اند.با حضور مدیریت جدید در استقلال، مسئولان باشگاه با میلیچ و وکیل او صحبت هایی انجام داده اند تا مطالباتش را طی توافق دوطرفه به صورت اقساط پرداخت کنند. میلیچ در ایمیل های اخیرش از طریق وکیل خود خواستار پرداخت دیرکرد مبلغ قراردادش هم شده است که مسئولان استقلال به دنبال توافق با او هستند که اگر مطالباتش را پرداخت کنند، دیرکردی به او پرداخت نشود.در رابطه با دیاباته، هنوز مسئولان استقلال نتوانسته اند با او توافق کنند، اما قرار است با وکیل مهاجم فعلی الغرافه قطر مذاکراتی انجام دهند. این مذاکرات در حالی انجام خواهد شد که گفته می شود هنوز حکمی از سوی فیفا به باشگاه استقلال ابلاغ نشده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خطر در کمین استقلال ؛ میلیچ و دیاباته دست بردار نیستند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×