روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبرهای مهم از استقلال ؛ فرهاد مجیدی از بزرگ ترین مشکل رها می شود ؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبرهای مهم از استقلال ؛ فرهاد مجیدی از بزرگ ترین مشکل رها می شود ؟

با تصمیم کادر فنی تیم فوتبال استقلال، بازیکنان این تیم امروز استراحت خواهند کرد.

نوشته خبرهای مهم از استقلال ؛ فرهاد مجیدی از بزرگ ترین مشکل رها می شود ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با تصمیم کادر فنی تیم فوتبال استقلال، بازیکنان این تیم امروز استراحت خواهند کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال استقلال که روز گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف پیکان رفت و به تساوی ۲-۲ دست یافت، امروز (یکشنبه) تمرین نمی کند و فرهاد مجیدی به بازیکنان استراحت داده است.مسئولان باشگاه استقلال با مجموعه صنایع دفاع به توافق رسیدند و قرار است تمرینات آبی پوشان در صورتی که این مجموعه آماده باشد، از دوشنبه در این مکان برگزار شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبرهای مهم از استقلال ؛ فرهاد مجیدی از بزرگ ترین مشکل رها می شود ؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×