روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال در مرکز ایفمارک حاضر می‌شوند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال در مرکز ایفمارک حاضر می‌شوند

بازیکنان و مربیان استقلال صبح در مرکز ایفمارک حاضر می شوند و توسط پزشکان معتمد فدراسیون مورد معاینه قرار خواهند گرفت.

نوشته پس از مصاحبه عجیب ؛ ملاقات فرهاد مجیدی با زهره هراتیان ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان و مربیان استقلال صبح در مرکز ایفمارک حاضر می شوند و توسط پزشکان معتمد فدراسیون مورد معاینه قرار خواهند گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : طبق قوانین رقابت های لیگ برتر تمام تیم های حاضر در این مسابقات باید پیش از شرکت در مسابقات مذکور با حضور در کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال تست های مورد نظر آنها را انجام بدهد و پس از آن اجازه شرکت در لیگ حرفه ای را پیدا کنند. نکته جالب توجه در رابطه با حضور استقلالی ها اینکه چند ماه قبل فرهاد مجیدی به شدت سیاست های زهره هراتیان مدیر مرکز ایفمارک را مورد انتقاد قرار داد و مصاحبه تندی علیه رئیس این مرکز کرد.مصاحبه فرهاد مجیدی که بازتاب رسانه ای بسیار زیادی نیز داشت و دلیل اصلی آن شکل انتخاب پزشک استقلال توسط سرمربی و اتفاقات پس از آن بود که موجب ناراحتی فرهاد شد.حالا باید ببینیم مجیدی و هراتیان در خلال حضور استقلالی ها برای انجام معاینات پزشکی با یکدیگر مواجه خواهند شد یا اینکه اصلاً همدیگر را ملاقات نمی کنند و داستان به گونه دیگری پیش می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال در مرکز ایفمارک حاضر می‌شوند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×