روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • امین قاسمی‌نژاد سلاح ویژه فرهاد مجیدی ؛ نقشه سرمربی استقلال برای خرید جدید

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "امین قاسمی‌نژاد سلاح ویژه فرهاد مجیدی ؛ نقشه سرمربی استقلال برای خرید جدید" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

امین قاسمی‌نژاد سلاح ویژه فرهاد مجیدی ؛ نقشه سرمربی استقلال برای خرید جدید

فرهاد مجیدی در بازی دوستانه استقلال مقابل پیکان از امین قاسمی نژاد در خط حمله استفاده کرد.

نوشته امین قاسمی نژاد سلاح ویژه فرهاد مجیدی ؛ نقشه سرمربی استقلال برای خرید جدید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی در بازی دوستانه استقلال مقابل پیکان از امین قاسمی نژاد در خط حمله استفاده کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : خیلی ها تصور می کردند مجیدی از امین قاسمی نژاد به عنوان وینگر چپ استفاده کند اما ترکیب اولیه استقلال مقابل پیکان نشان می داد که قاسمی نژاد مهاجم است و احتمالاً مجیدی قصد دارد در فصل جدید هم در همین پست از بازیکن جدید تیمش استفاده کند.امین قاسمی نژاد در پدیده مشهد در دو پست مهاجم بازی می کرد ولی در بیشتر بازی ها به عنوان یک هافبک و درسمت چپ خط میانی تیم مشهدی به میدان می رفت. با این حال به نظر می رسد مجیدی که هنوز نتوانسته مهاجم خارجی مورد نظر خود را جذب کند، می خواهد از قاسمی نژاد به عنوان یک مهاجم در فصل جدید استفاده کند مگر آنکه او طی روزهای آینده بازیکن خارجی مورد نظر خود را جذب کند و پست قاسمی نژاد را تغییر دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امین قاسمی‌نژاد سلاح ویژه فرهاد مجیدی ؛ نقشه سرمربی استقلال برای خرید جدید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×