روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بابک مرادی ستاره استقلال می شود ؟ برنامه ویژه فرهاد مجیدی برای مهاجم جذاب

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "بابک مرادی ستاره استقلال می شود ؟ برنامه ویژه فرهاد مجیدی برای مهاجم جذاب" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

بابک مرادی ستاره استقلال می شود ؟ برنامه ویژه فرهاد مجیدی برای مهاجم جذاب

بابک مرادی مهاجم تیم استقلال که در ابتدای فصل بیستم به این تیم پیوست این روزها یکی از بازیکنان آماده استقلال در جمع شاگردان فرهاد مجیدی محسوب می شود.

نوشته بابک مرادی ستاره استقلال می شود ؟ برنامه ویژه فرهاد مجیدی برای مهاجم جذاب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بابک مرادی مهاجم تیم استقلال که در ابتدای فصل بیستم به این تیم پیوست این روزها یکی از بازیکنان آماده استقلال در جمع شاگردان فرهاد مجیدی محسوب می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بابک مرادی مهاجم یاسوجی ۲۸ ساله استقلال که فصل گذشته فرصت چندانی برای حضور در ترکیب اصلی تیمش پیدا نکرد تنها در ۱۱ بازی به مدت ۶۹۱ دقیقه در لیگ برتر به میدان رفت و در لیگ قهرمانان آسیا در سه بازی به مدت ۷۰ دقیقه در جده عربستان و دبی (بازی با الهلال در مرحله یک هشتم نهایی) به میدان رفت.حالا و با جدایی مهدی قایدی و میلیچ از استقلال که اغلب هر دو آنها در جناح چپ خط حمله استقلال بازی می کردند به نظر می رسد فرهاد مجیدی برنامه های تازه ای برای بابک مرادی مهاجم خود در نظر دارد چرا که در تمرینات اخیر نیز برنامه های ویژه ای برای او ترتیب داده است.این بازیکن ۱۷۷ سانتی متری فصل نوزدهم یکی از بازیکنان اصلی و ثابت در ترکیب تیم ماشین سازی بود ولی در استقلال محمود فکری و مجیدی اعتقاد چندانی به بازی اش نداشتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بابک مرادی ستاره استقلال می شود ؟ برنامه ویژه فرهاد مجیدی برای مهاجم جذاب از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×