روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اقدام عجیب فرهاد مجیدی در استقلال ؛ دو اخراجی جدید را بشناسید" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اقدام عجیب فرهاد مجیدی در استقلال ؛ دو اخراجی جدید را بشناسید

سرمربی تیم استقلال عذر دو نفر از اعضای با سابقه گروه پزشکی این باشگاه را خواست.

نوشته اقدام عجیب فرهاد مجیدی در استقلال ؛ دو اخراجی جدید را بشناسید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی تیم استقلال عذر دو نفر از اعضای با سابقه گروه پزشکی این باشگاه را خواست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال چند روزی است عذر ۲ عضو کادر پزشکی تیم فوتبال را خواسته و به جای این نفرات دو نفر دیگر در تمرینات این تیم شرکت می کنند.امیر مهریزی و وحید قربانی ۲ عضو گروه پزشکی و ماساژورهای استقلال مدتی است در تمرینات این تیم شرکت نمی کنند و از این تیم جدا شده اند.مهریزی سالها در تیم استقلال فعالیت می کرد و قربانی از زمان هدایت علیرضا منصوریان به این تیم اضافه شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اقدام عجیب فرهاد مجیدی در استقلال ؛ دو اخراجی جدید را بشناسید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×