روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فوری ؛ لژیونر سرشناس در آستانه عقد قرارداد با استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فوری ؛ لژیونر سرشناس در آستانه عقد قرارداد با استقلال

ساعتی پیش مدیر برنامه های روزبه چشمی به باشگاه استقلال رفت تا جهت عقد قرارداد این بازیکن با آبی پوشان به توافق نهایی دست یابد.

نوشته فوری ؛ لژیونر سرشناس در آستانه عقد قرارداد با استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ساعتی پیش مدیر برنامه های روزبه چشمی به باشگاه استقلال رفت تا جهت عقد قرارداد این بازیکن با آبی پوشان به توافق نهایی دست یابد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزبه چشمی مدافع مدنظر استقلال احتمالا تا ساعاتی دیگر قراردادش با این باشگاه را امضاء می کند.به گزارش پارس فوتبال، روزبه چشمی که سابقه پنج سال حضور در استقلال را دارد و دوران خوبی با این تیم تجربه کرده بود، اکنون در آستانه بازگشت به جمع آبی پوشان قرار گرفته و احتمالا طی یکی، دو ساعت آینده رسما به این تیم می پیوندد.مدیر برنامه چشمی دقایقی قبل در محل باشگاه استقلال حاضر شد تا کارهای نهایی قرارداد بازیکن خود را انجام دهد و به نظر می رسد این بازیکن هم پس از آن برای امضای قرارداد به دفتر آجورلو می رود.مدافع سابق تیم ملی ایران که در فصل اخیر شرایط خوبی در ام صلال قطر داشت و در ۱۸ مسابقه لیگ ستارگان و دو دیدار جام ستارگان به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند، حالا قرار است پس از یک سال به استقلال برگردد.چشمی در شرایطی به استقلال اضافه می شود که جزو لیست فرهاد مجیدی بوده و سرمربی آبی ها در مصاحبه امروز خود اعلام کرد به توافق نهایی با روزبه رسیده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فوری ؛ لژیونر سرشناس در آستانه عقد قرارداد با استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×