روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره استقلال قربانی بازگشت روزبه چشمی ؛ باید برود!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ستاره استقلال قربانی بازگشت روزبه چشمی ؛ باید برود!

حالا که روزبه چشمی در آستانه بازگشت به استقلال قرار گرفته است، انگار سینا خادم پور چاره ای جز جدایی از جمع بازیکنان این تیم را ندارد.

نوشته ستاره استقلال قربانی بازگشت روزبه چشمی ؛ باید برود! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حالا که روزبه چشمی در آستانه بازگشت به استقلال قرار گرفته است، انگار سینا خادم پور چاره ای جز جدایی از جمع بازیکنان این تیم را ندارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : احتمال دارد مدافع جوان استقلال از این تیم جدا شود و فوتبالش را در تیم دیگری ادامه بدهد.به گزارش پارس فوتبال، با پیوستن روزبه چشمی به استقلال تعداد مدافعان وسط تخصصی این تیم به حد قابل قبولی می رسد و به همین خاطر احتمال دارد مدافع جوان ابی ها خواهان جدایی شود.سینا خادم پور بازیکن جوان استقلالی ها که سال ها است در این تیم حضور دارد و پرورش یافته، این روزها در تمرینات هم حضوری فعال دارد اما با توجه به حضور چشمی احتمالا شانسی برای بازی کردن نخواهد داشت.با اضافه شدن روزبه چشمی جمع مدافعان وسط تخصصی استقلال به۷ نفر می رسد. همین حالا محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، عارف آقاسی، سیاوش یزدانی و سینا خادم پور در تمرینات استقلال حضور دارند و عارف غلامی نیز چند ماه دیگر با طی کردن دوران نقاهت بعد از پارگی رباط صلیبی به تمرینات برمی گردد.از این رو با اضافه شدن روزبه چشمی عملا شانسی برای بازی کردن به خادم پور جوان نمی رسد و طبیعی است او دنبال پیوستن به تیم دیگری باشد. خادم پور که از مدت ها قبل بحث جدایی اش مطرح بود با مخالفت فرهاد مجیدی مواجه شد اما حالا که چشمی به استقلال برگشته احتمالا سرمربی آبی ها نیز مخالفتی با جدایی خادم پور نخواهد داشت.در این شرایط به احتمال زیاد شاهد جدایی این بازیکن جوان از جمع آبی پوشان و حضورش در تیمی دیگر باشیم تا او بتواند در لیگ برتر به میدان برود و در فرصتی دیگر به استقلال برگردد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ستاره استقلال قربانی بازگشت روزبه چشمی ؛ باید برود! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×