روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی ؛ بازگشت لژیونر جنجالی به استقلال قطعی شد + سند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

روزبه چشمی ؛ بازگشت لژیونر جنجالی به استقلال قطعی شد + سند

روزبه چشمی بازیکن فصل پیش تیم ام صلال قطر که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را هم دارد به این تیم برگشت.

نوشته بازگشت لژیونر جنجالی به استقلال قطعی شد + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزبه چشمی بازیکن فصل پیش تیم ام صلال قطر که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را هم دارد به این تیم برگشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزبه چشمی، بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال ام صلال قطر پس از آنکه نتوانست به تیمی دیگری از لیگ این کشور بپیوندد به استقلال برگشت و قراردادش را با آبی پوشان تهران امضا کرد. روزبه در پست دفاع میانی و هافبک دفاعی بازی می کند و سابقه بازی در تیم های صبای قم، استقلال تهران و ام صلال قطر را دارد و با آبی پوشان به دو نایب قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی دست یافته است.روزبه چشمی سابقه بازی در تیم ملی زیر ۱۷، ۲۰ و ۲۳ سال و همچنین ۱۸ بازی در تیم ملی بزرگسالان و حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را در کارنامه خود دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " روزبه چشمی ؛ بازگشت لژیونر جنجالی به استقلال قطعی شد + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×