روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ ستاره جنجالی استقلال ، نیامده برای رقبا کری خواند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ ستاره جنجالی استقلال ، نیامده برای رقبا کری خواند

روزبه چشمی پس از پیوستن به استقلال گفت : امسال سالی سخت برای استقلال خواهد بود باید تلاش کنیم تا بتوانیم در انتهای فصل هواداران را خوشحال کنیم، امیدواریم که بتوانیم با قهرمانی آن ها را خوشحال کنیم.

نوشته ستاره جنجالی استقلال ، نیامده برای رقبا کری خواند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزبه چشمی پس از پیوستن به استقلال گفت : امسال سالی سخت برای استقلال خواهد بود باید تلاش کنیم تا بتوانیم در انتهای فصل هواداران را خوشحال کنیم، امیدواریم که بتوانیم با قهرمانی آن ها را خوشحال کنیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزبه چشمی، پس از پیوستن به استقلال گفت: خیلی خوشحالم که امسال باردیگر به تیم خودم بازگشتم. یک وقفه ای کوتاهی برای حضورم در استقلال افتاد. امسال، سالی سخت برای استقلال خواهد بود و باید خیلی تلاش کنیم. هم مدیریت، هم کادرفنی و هم بازیکنان باید تلاش کنیم تا بتوانیم در انتهای فصل هواداران را خوشحال کنیم. هواداران استحقاق دیدن قهرمانی استقلال را دارند و امیدواریم که بتوانیم با قهرمانی آن ها را خوشحال کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ ستاره جنجالی استقلال ، نیامده برای رقبا کری خواند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×