روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوش پیشکسوت استقلال از تیم ملی و صعود به جام جهانی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوش پیشکسوت استقلال از تیم ملی و صعود به جام جهانی

جواد زرینچه پیشکسوت استقلال معتقد است که اسکوچیچ عملکرد خوبی داشته و تیم ملی ایران به عنوان تیم اول گروه خود به جام جهانی 2022 قطر صعود می کند.

نوشته خبر خوش پیشکسوت استقلال از تیم ملی و صعود به جام جهانی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

جواد زرینچه پیشکسوت استقلال معتقد است که اسکوچیچ عملکرد خوبی داشته و تیم ملی ایران به عنوان تیم اول گروه خود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جواد زرینچه بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که اگر با تمرکز ظاهر شویم می توانیم کره جنوبی را شکست دهیم.زرینچه، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال، در خصوص عملکرد تیم ملی در بازی با امارات گفت:با توجه به فرصت کم آماده سازی شرایط بسیار خوب بود و تیم ملی عملکرد خوبی تا امروز داشته استمپیشکسوت تیم ملی ایران که سابقه همکاری با چند مربی را دارد در مورد عملکرد دراگان اسکوچیچ هم عنوان کرد:پس از بازی های ابتدایی مقدماتی جام جهانی با ویلموتس و در ادامه مقطع زمانی حضور آقای اسکوچیچ، خیلی ها از شرایط ناامید بودند اما مهم ترین عامل در موفقیت تیم ملی همدل شدن و یکدست شدن تیم بود. رفاقت بازیکنان در موفقیت تیم ملی تاثیر زیادی داشت. با آمدن اسکوچیچ هم بازیکنان و هم خود او با این ماجرا به سرعت کنار آمدند. این مسائله باعث شد تا اسکوچیچ خودش را پیدا کند، تیم ملی از شرایط بحرانی خارج شود و اوضاع خوب فعلی رقم زده شود.زرینچه درباره اینکه آیا باید تیم ملی را صعود کرده دانست یا خیر گفت:ان شاءالله با برد مقابل کره، که نتیجه دور از دسترسی نیست، می توانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم. بازیکنان تیم ملی اگر مغرور نباشند و در مسیر خوب خود به حرکت ادامه دهند شکست کره محتمل خواهد بود.بازیکن اسبق تیم ملی درباره بازی مقابل کره گفت:ایران صددرصد شانس برتری دارد. بازی های کره را دیده ام و آن ها دیگر آن تیم قدرتمند سال های پیشین نیستند. اگر بچه های ما با تمرکز بازی کنند آن ها خنثی می شوند. با توجه به برگزاری بازی در ایران اگر با تمرکز ظاهر شویم می توانیم حریف را شکست دهیم.زرینچه درباره انتخاب یک بازیکن به عنوان ستاره نیز افزود:فوتبال بازی گروهی است اما تا اینجای طارمی و جهانبخش فوق العاده بوده اند.مدافع راست دهه ۷۰ تیم ملی درباره سمت راست خط دفاعی تیم ملی هم گفت:محرمی تمام تلاش خود را انجام داده است. ضعف هایی وجود دارد اما با حضور بیشتر در اردوها تک تک بازیکنان بهتر می شوند و محرمی هم به مرور زمان بهتر خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش پیشکسوت استقلال از تیم ملی و صعود به جام جهانی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×