روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اقدام جنجالی فرهاد مجیدی علیه وریا غفوری در استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اقدام جنجالی فرهاد مجیدی علیه وریا غفوری در استقلال

یکی از سه بازیکن خارجی که استقلال قرار است بخرد، جای وریا غفوری بازی می کند.

نوشته اقدام جنجالی فرهاد مجیدی علیه وریا غفوری در استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یکی از سه بازیکن خارجی که استقلال قرار است بخرد، جای وریا غفوری بازی می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال در پی جذب ۳ بازیکن خارجی است و طبق وعده فرهاد مجیدی، سرمربی این تیم، قرارداد این سه نفر به زودی امضا می شود. استقلالی ها بعد از جدایی مهدی قایدی و شیخ دیاباته به دنبال خریدن مهاجم طراز اول خارجی بودند، ولی به نظر می رسد به مرور برنامه شان در این زمینه عوض شده است.ظاهرا فرهاد مجیدی تصمیم گرفته به جای اینکه هزینه هنگفتی برای خرید یک مهاجم بپردازد، با قیمت مناسب ۳ بازیکن خارجی به تیمش اضافه کند تا مشکلات موجود را برطرف کند. اینطور شده که علاوه بر مهاجم، یکی از بازیکنان خارجی مدنظر استقلال در پست هافبک تهاجمی خواهد بود تا جای خالی فرشید اسماعیلی که از این تیم به العربی رفته را بگیرد.پست بازیکن خارجی سومی که استقلال می خواهد، اما در نوع خود جالب است.طبق گزارشی که خبرورزشی نوشته فرهاد مجیدی در پست وریا غفوری هم بازیکن خارجی می خواهد. یعنی علاوه بر جذب روزبه چشمی به عنوان یک مدافع، فرهاد مجیدی یک مدافع هافبک راست هم برای تیمش می خواهد.در این پست کاپیتان استقلال بازی می کند که به نظر می رسد با توجه به بالارفتن سن و سالش دیگر نتواند در همه بازی ها جوابگوی نیاز تیم باشد. احمد موسوی هم دیگر بازیکن استقلالی ها در این پست است که از قرار هنوز نتوانسته اعتماد فرهاد مجیدی را جلب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اقدام جنجالی فرهاد مجیدی علیه وریا غفوری در استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×