روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "کمک بزرگ برانکو به فرهاد مجیدی و استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

کمک بزرگ برانکو به فرهاد مجیدی و استقلال

فرهاد مجیدی می گوید به زودی ۲ بازیکن خارجی استقلال قرارداد می بندند. که گفته می شود این دو بازیکن از شاگردان برانکو در عمان می باشد.

نوشته کمک بزرگ برانکو به فرهاد مجیدی و استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی می گوید به زودی ۲ بازیکن خارجی استقلال قرارداد می بندند. که گفته می شود این دو بازیکن از شاگردان برانکو در عمان می باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی عزمش را جزم کرده تا هر طور شده همین چند روز آینده دو بازیکن خارجی برای استقلال به خدمت بگیرد. او یکی دو روز پیش در گفتگو با رسانه رسمی استقلال گفت که روزبه چشمی به علاوه ۳ بازیکن خارجی به استقلال می آیند.روزبه چشمی که به صورت رسمی قراردادش را منعقد کرده و مجیدی می گوید ۲ تا از ۳ بازیکن خارجی مدنظرش هم تا پایان همین هفته به استقلال می آیند. اگرچه پیش از این درباره ملیت این بازیکنان خارجی گمانه زنی های زیادی شده است، ولی امروز روزنامه گل در مطلبی به این موضوع پرداخته که در نوع خود جالب است.طبق این گزارش، ۲ بازیکن خارجی استقلال قرار است از عمان بیایند. این در حالی است که سرمربی تیم ملی عمان، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس است که با این باشگاه قهرمانی های متعددی آورده است. طبق این گزارش، ظاهرا برانکوی پرسپولیسی معرف فرهاد مجیدی و استقلال در جذب این بازیکنان است؛ خبری که اگر صحت داشته باشد می تواند تبدیل به سوژه خبری پرسروصدایی شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کمک بزرگ برانکو به فرهاد مجیدی و استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×