روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پشت پرده خوشامدگویی های عجیب مدیران سابق استقلال به آجورلو" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پشت پرده خوشامدگویی های عجیب مدیران سابق استقلال به آجورلو

طی روزهای گذشته حضور مدیران سابق باشگاه استقلال در دفتر آجورلو قابل توجه بود.

نوشته پشت پرده خوشامدگویی های عجیب مدیران سابق استقلال به آجورلو اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

طی روزهای گذشته حضور مدیران سابق باشگاه استقلال در دفتر آجورلو قابل توجه بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یکی از اتفاقات جالب روزهای گذشته استقلال حضور مدیران عامل سابق این باشگاه در دفتر مصطفی آجورلو بوده است. چند روز بعد از انتصاب آجورلو به عنوان مدیرعامل استقلال علی فتح الله زاده مدیرسابق آبی ها با دسته گل به ساختمان باشگاه رفت و با آجورلو دیدار کرد.امیرحسین فتحی دیگر مدیرعامل سابق باشگاه بود که دوروز پیش این اتفاق را تکرار کرد و روز گذشته نیز احمد سعادتمند با آجورلو دیدار داشت.نقطه مشترک همه این دیدارها اخبار سایت باشگاه استقلال بود که در آنها آمده بود این مدیران سابق برای خوشامدگویی به دیدار آجورلو رفتندو برای مدیرعامل کنونی باشگاه آرزوی موفقیت کردند. البته که موضوع حمایت مدیران سابق از مدیرعامل جدید تاکنون سابقه نداشته و یک اتفاق مهم تلقی می شود اما به نظر می رسد در جلسات آجور لو با فتح الله زاده، فتحی و سعادتمند درباره مسائل دیگری بحث شده باشد.در این خصوص گفته می شود که آجور لو در این جلسات درباره بدهی ها و مسائلی که از دوران مدیریت فتح الله زاده، فتحی و سعادتمند باقی مانده با آنها گفت و گو کرده و نظرات شان را پرسیده است. استقلال از دوران فتح الله زاده همچنان بدهی هایی به برخی بازیکنان دارد. همچنین قرارداد استراماچونی که اکنون به فیفا شکایت کرده و آبی ها منتظر صدور حکم نهایی هستند در زمان فتحی بسته شده است. در دوره سعادتمند هم مسائل زیادی از جمله قرض های انجام شده از برخی افراد وجود دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پشت پرده خوشامدگویی های عجیب مدیران سابق استقلال به آجورلو از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×