روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بررسی ادعای فرهاد مجیدی درباره خریدهای جدید استقلال ؛ مهاجمان خارجی چه زمانی می رسند؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "بررسی ادعای فرهاد مجیدی درباره خریدهای جدید استقلال ؛ مهاجمان خارجی چه زمانی می رسند؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

بررسی ادعای فرهاد مجیدی درباره خریدهای جدید استقلال ؛ مهاجمان خارجی چه زمانی می رسند؟

فرهاد مجیدی حدود یک ماه است که قصد دارد دو مهاجم خارجی را به تیمش اضافه کند.

نوشته بررسی ادعای فرهاد مجیدی درباره خریدهای جدید استقلال ؛ مهاجمان خارجی چه زمانی می رسند؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی حدود یک ماه است که قصد دارد دو مهاجم خارجی را به تیمش اضافه کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گفته می شود یکی از این دو مهاجم توانایی بازی در پست هافبک نفوذی را هم دارد و می تواند به نوعی جای خالی فرشید اسماعیلی را پر کند. استقلال در روزهای گذشته با بازیکنانی چون فوتاکس که اهل مجارستان بود مذاکره کرد ولی این مذاکرات جواب نداد. شاید خیلی از هواداران استقلال انتظار داشتند حداقل از ابتدای همین هفته بازیکنان خارجی را در تمرینات تیمشان ببینند اما نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه روزبه چشمی هم هنوز با استقلال قرارداد نبسته است.با توجه به اینکه استقلال باید از ۲۸ مهر رسما وارد لیگ برتر شود و در آن روز با هوادار بازی کند، حتی اگر بپذیریم مهاجمان خارجی همین فردا وارد تهران شوند بعید است شرایط حضور در هفته های ابتدایی لیگ برتر را داشته باشند.در شرایط کنونی و در این مقطع از فصل فوتبال که تمام لیگهای معتبر دنیا شروع شده، بعید است مهاجم بزرگی بیرون مانده باشد که استقلال را نجات بدهد و طبعا مهاجمان مورد نظر مجیدی هم زمان می خواهند تا با تیم هماهنگ شوند. تازه اگر از نظر بدنی شرایط مطلوبی داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بررسی ادعای فرهاد مجیدی درباره خریدهای جدید استقلال ؛ مهاجمان خارجی چه زمانی می رسند؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×