روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فرهاد مجیدی پشیمان شد ؛ دلیل اقدام عجیب سرمربی استقلال درباره گابریله پین

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی پشیمان شد ؛ دلیل اقدام عجیب سرمربی استقلال درباره گابریله پین" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی پشیمان شد ؛ دلیل اقدام عجیب سرمربی استقلال درباره گابریله پین

قرار بود دو هفته قبل فرهاد مجیدی به برنامه فوتبال برتر برود و افشاگری کند اما پشیمان شد.

نوشته فرهاد مجیدی پشیمان شد ؛ دلیل اقدام عجیب سرمربی استقلال درباره گابریله پین اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

قرار بود دو هفته قبل فرهاد مجیدی به برنامه فوتبال برتر برود و افشاگری کند اما پشیمان شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی به عوامل برنامه فوتبال برتر گفته بود به این برنامه می رود و صحبت های مهمی را انجام می دهد. اما مددی از استقلال رفت و مجیدی ترجیح داد عطای حضور در برنامه فوتبال برتررا به لقایش ببخشد.بعد از آن هم فرهاد مجیدی گابریله پین را به جای خودش به تلویزیون فرستاد تا به نوعی عوامل این برنامه هم راضی شوند.فرهاد درواقع به خاطر آرامش استقلال ترجیح داد قید افشاگری را هم بزند هر چند که در این ماجرا رفتن مدیران سابق استقلال هم بی تاثیر نبود وگرنه شاید مجیدی به تلویزیون می رفت و…فرهاد مجید ی معمولا خیلی اهل مصاحبه نیست وامروز هم با ارگان رسمی باشگاه استقلال مصاحبه کرد. او گفت که سه بازیکن خارجی می گیرد و کار روزبه چشمی هم تقریبا تمام شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی پشیمان شد ؛ دلیل اقدام عجیب سرمربی استقلال درباره گابریله پین از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×