روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "کنایه سنگین فرشاد فلاحت‌زاده پیشکسوت استقلال به فرهاد مجیدی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

کنایه سنگین فرشاد فلاحت‌زاده پیشکسوت استقلال به فرهاد مجیدی

فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت استقلال گفت: فرهاد مجیدی تیم را به میل و سلیقه خود بسته و نفرات مورد نظرش را جذب کرده و بهانه ای دیگر نباید داشته باشد.

نوشته کنایه سنگین فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت استقلال به فرهاد مجیدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت استقلال گفت: فرهاد مجیدی تیم را به میل و سلیقه خود بسته و نفرات مورد نظرش را جذب کرده و بهانه ای دیگر نباید داشته باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرشاد فلاحت زاده روز دوشنبه در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت:استقلال با تغییراتی که در کادر مدیریت خود به وجود آورد راه جدیدی را آغاز کرده که به دور از حاشیه و جنجال است.وی افزود:مصطفی آجرلو در پاس، تراکتور و استیل آذین مدیریت کرده و کارش را بلد است و امیدوارم در استقلال نیز منشا خدمات ارزنده باشد و بتواند این تیم را به جایگاهی که شایسته نام آن است برساند.پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:فرهاد مجیدی از ابتدای فصل در استقلال حضور داشته و تیم را به میل و سلیقه خود بسته است، او نفرات مد نظرش را انتخاب و حالا باید در این فصل استقلال را به موفقیت برساند، سرمربی استقلال بهانه ای برای عدم موفقیت ندارد.وی گفت:قرارداد مجیدی با استقلال به مدت ۲ فصل دیگر تمدید شده و این حرکتی حرفه ای از سوی مصطفی آجرلو است، تمدید قرارداد سرمربی به وی اطمینان و انگیزه را می دهد که تیم را با آرامش کامل هدایت کند.فلاحت زاده تاکید کرد:برای تیمی که می خواهد قهرمان لیگ برتر شود حریف راحت و آسان وجود ندارد، همه تیم ها دشوار هستند و نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت.بازیکن اسبق استقلال گفت:استقلال همه ابزار لازم را برای موفقیت دارد و باید خودش باشد و از حاشیه دوری کند، این رمز موفقیت است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کنایه سنگین فرشاد فلاحت‌زاده پیشکسوت استقلال به فرهاد مجیدی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×