روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ یک خبر مهم از استقلال رسید ؛ کادر فنی تأیید کرد ؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ یک خبر مهم از استقلال رسید ؛ کادر فنی تأیید کرد ؟

پیراهن های جدید بازیکنان استقلال برای فصل پاییز سفارش داده شده و در حال آماده شدن است تا پس از تأیید کادر فنی در اختیار تیم قرار بگیرد.

نوشته یک خبر مهم از استقلال رسید ؛ کادر فنی تأیید کرد ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیراهن های جدید بازیکنان استقلال برای فصل پاییز سفارش داده شده و در حال آماده شدن است تا پس از تأیید کادر فنی در اختیار تیم قرار بگیرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با توجه به سرد شدن ناگهانی هوای تهران طی روزهای گذشته کادر مدیریتی باشگاه به درخواست کادر فنی تیم استقلال، لباس های جدید پاییزه را برای اعضای تیم استقلال به تولیدی البسه باشگاه سفارش داده اند.یکی از مسئولان تیم استقلال در این ارتباط گفت:قرار است تا روز سه شنبه هفته جاری لباس های جدید تیم آماده شود و چند نمونه از آن ها برای کادر فنی به باشگاه بیاید تا در صورت تایید کادرفنی لباس ها با شماره پیراهن بازیکنان تولید شده و در اختیار اعضای تیم قرار بگیرند.در این باره از یکی از اعضای کادر فنی استقلا‎ل که نمی خواست نامش در این ارتباط فاش شود سئوال کردیم شماره پیراهن بازیکنان استقلال چه زمانی اعلام می شود که گفت:شماره پیراهن ها مشخص شده و کادر فنی آنها را دارد اما قرار است تا پیش از رسیدن لباس های جدید و تایید لباس ها از سوی کادر فنی این موضوع رسانه ای نشود.با توجه به اینکه استقلال باید ۱۰ روز دیگر اولین بازی رسمی خود در لیگ برتر بیست و یکم را برگزار کند ظاهراً لباس های تیم حداکثر یک هفته قبل از شروع مسابقات در اختیار کادر سرپرستی استقلال قرار خواهد گرفتاولین دیدار استقلا ل در لیگ برتر در تاریخ ۲۸ مهر مقابل تیم هوادار برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ یک خبر مهم از استقلال رسید ؛ کادر فنی تأیید کرد ؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×