روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر فوق العاده برای استقلال پیش از آغاز لیگ + عکس" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر فوق العاده برای استقلال پیش از آغاز لیگ + عکس

دو بازیکن مصدوم استقلال از امروز کارشان را از سر گرفتند.

نوشته خبر فوق العاده برای استقلال پیش از آغاز لیگ + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دو بازیکن مصدوم استقلال از امروز کارشان را از سر گرفتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جعفر سلمانی و زبیر نیک نفس دو بازیکن مصدوم استقلال بودند که طی روزهای گذشته در تمرینات این تیم حضور نداشتند. این دو بازیکن تازه وارد استقلال حتی در دیدار دوستانه با پیکان تهران نیز غایب بودند.درباره آنها شایعاتی وجود داشت که شاید به دلیل مصدومیت شان نتوانند در اولین بازی لیگ برتر مقابل هوادار حاضر باشند اما این مساله جدی نبود.بعد از پیگیری ها مشخص شد که نیک نفس و سلمانی مشکل خاصی ندارند. این دو بازیکن از امروز به محل تمرین آبی پوشان رفتند و کارشان را با سایر بازیکنان شروع کردند.بر این اساس نیک نفس و سلمانی خود را برای مسابقه اول لیگ برتر مقابل هوادار تهران آماده می کنند و مشکلی برای همراهی تیم شان نخواهند داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر فوق العاده برای استقلال پیش از آغاز لیگ + عکس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×