روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تکذیب شایعه نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال ؛ این بازیکن جذب نخواهد شد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تکذیب شایعه نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال ؛ این بازیکن جذب نخواهد شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تکذیب شایعه نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال ؛ این بازیکن جذب نخواهد شد

به تازگی شنیده شده است یکی از بازیکنان خارجی مدنظر باشگاه استقلال عمانی است، اما ظاهرا چنین شایعه ای صحت ندارد.

نوشته تکذیب شایعه نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال ؛ این بازیکن جذب نخواهد شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

به تازگی شنیده شده است یکی از بازیکنان خارجی مدنظر باشگاه استقلال عمانی است، اما ظاهرا چنین شایعه ای صحت ندارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال بازیکن عمانی به خدمت نخواهد گرفت.فرهاد مجیدی تمایلی به جذب بازیکن عمانی ندارد و شایعاتی که در این باره مطرح شده صحت ندارد.به گزارش پارس فوتبال، فرهاد مجیدی روز گذشته مدعی شد استقلال ۳ بازیکن خارجی جذب می کند که توافق نهایی با ۲ بازیکن انجام شده است.در این بین امروز نام یک بازیکن عمانی برای حضور در استقلال مطرح و اینطور عنوان شد که آبی ها قصد دارند یک بازیکن ملی پوش از این کشور جذب کنند، تیمی که برانکو سرمربی آن است.پیگیری ها نشان می دهد نام هیچ بازیکن عمانی در لیست فرهاد مجیدی نیست و اخباری که در این زمینه منتشر می شود صحت ندارد.گفتنی است استقلالی ها در پست دفاع راست، مهاجم و هافبک بازیساز قصد دارند بازیکن خارجی جذب کنند تا به این شکل با شروع لیگ مشکلی در پست های مختلف حس نکنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تکذیب شایعه نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال ؛ این بازیکن جذب نخواهد شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×