روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ اتهام سنگین مجری صداوسیما به برادران مجیدی + جزئیات" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ اتهام سنگین مجری صداوسیما به برادران مجیدی + جزئیات

محمد شعبانپور مجری برنامه سلام تهران صحبت هایی در خصوص دلالی در فوتبال مطرح کرد و با اشاره به نایب قهرمانی جام حذفی و پست کمک سرپرستی نشان می دهد منظورش باشگاه استقلال و عوامل این باشگاه بوده است.

نوشته اتهام سنگین مجری صداوسیما به برادران مجیدی + جزئیات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد شعبانپور مجری برنامه سلام تهران صحبت هایی در خصوص دلالی در فوتبال مطرح کرد و با اشاره به نایب قهرمانی جام حذفی و پست کمک سرپرستی نشان می دهد منظورش باشگاه استقلال و عوامل این باشگاه بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در برنامه سلام تهران شبکه پنج سیما موضوعی مطرح شد که با واکنش هواداران استقلال رو به رو شده است.محمد شعبانپور، مجری این برنامه صحبت هایی در خصوص دلالی در فوتبال مطرح کرد و با اینکه نامی از تیم یا شخص خاصی نبرد ولی اشاره به نایب قهرمانی جام حذفی و پست کمک سرپرستی نشان می دهد منظورش باشگاه استقلال و عوامل این باشگاه بوده است.مطرح کردن این اتهامات در برنامه زنده تلویزیونی در نوع خودش عجیب است و باید دید واکنش باشگاه استقلال به این ماجرا چیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ اتهام سنگین مجری صداوسیما به برادران مجیدی + جزئیات از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×