روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پشت پرده لغو جلسه مهم هیئت مدیره استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پشت پرده لغو جلسه مهم هیئت مدیره استقلال

در حالی که قرار بود جلسه هیئت مدیره استقلال امروز و در محل باشگاه تشکیل شود، مدیران استقلال در محلی دیگر دور از چشم خبرنگاران در مورد مسائل مهمی چون خرید بازیکن خارجی و تامین منابع مالی به بحث گفت و گو پرداختند.

نوشته پشت پرده لغو جلسه مهم هیئت مدیره استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که قرار بود جلسه هیئت مدیره استقلال امروز و در محل باشگاه تشکیل شود، مدیران استقلال در محلی دیگر دور از چشم خبرنگاران در مورد مسائل مهمی چون خرید بازیکن خارجی و تامین منابع مالی به بحث گفت و گو پرداختند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : قرار بود مدیران باشگاه استقلال امروز در این باشگاه جلسه ای را برگزار کنند.پیرو اعلام قبلی رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال قرار بود بعد از ظهر امروز دوشنبه ۱۹ مهر ماه اعضای هیئت مدیره با حضور در محل این باشگاه درباره مسایل روز بحث و تبادل نظر کنند اما یک اتفاق مهمتر این نشست را کنسل و به مکان و زمانی دیگر تغییر داد.از نزدیکان هیئت مدیره باشگاه استقلال خبردار شدیم، تیم مدیریتی استقلال از ساعت ۱۹ در مکانی که فقط اعضای هیئت مدیره از آن خبر داشتند گرد هم آمده و درباره یک موضوع مهم مرتبط با تیم استقلال وارد جلسه شدند. جلسه ای که ظاهرا افرادی دیگر غیر از مدیران آبی ها در آن نیز حضور دارند.با توجه به صحبت های اخیر فرهاد مجیدی درباره جذب دو بازیکن خارجی و موضوع داغ اسپانسر جدید، به نظر می رسد این نشست به موضوعات مهمی از این دست مرتبط باشد.آبی ها طی روزهای گذشته باب مذاکره با چند بازیکن خارجی را باز کرده که گفته می شود دو نفر از آنها با استقلال به توافق نهایی رسیده اند. البته موضوع قطع همکاری این باشگاه با اسپانسر فصل پیش هم از اخبار مهم این روزهای استقلال است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پشت پرده لغو جلسه مهم هیئت مدیره استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×