روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "وکیل برانکو بر علیه باشگاه استقلال ؛ خطر دیاباته در کمین آجورلو" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

وکیل برانکو بر علیه باشگاه استقلال ؛ خطر دیاباته در کمین آجورلو

شیخ دیاباته با کمک وکیل برانکو از باشگاه استقلال به دلیل پرداخت نکردن مطالباتش شکایت کرده است تا مصطفی آجورلو را در هم ابتدا با چالشی بزرگ رو به رو کند.

نوشته وکیل برانکو بر علیه باشگاه استقلال ؛ خطر دیاباته در کمین آجورلو اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شیخ دیاباته با کمک وکیل برانکو از باشگاه استقلال به دلیل پرداخت نکردن مطالباتش شکایت کرده است تا مصطفی آجورلو را در هم ابتدا با چالشی بزرگ رو به رو کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شکایت شیخ دیاباته از استقلال بابت مطالباتش به این باشگاه رسید.شیخ با گرفتن وکیل برانکو شکایت رسمی خود را از باشگاه استقلال به ثبت رساند تا بتواند مطالبات خود را دریافت کند. باشگاه استقلال به دنبال این است تا لایحه دفاعی را در این خصوص تنظیم کرده و خواستار پرداخت طلب این بازیکن به صورت قسطی باشد.جدا از مطالبات دو، سه ماه دیاباته بخشی از طلب این بازیکن مربوط به آپشن های قرارداد او است .

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وکیل برانکو بر علیه باشگاه استقلال ؛ خطر دیاباته در کمین آجورلو از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×