روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش تند باشگاه استقلال به توهین مجری تلویزیون به فرهاد مجیدی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش تند باشگاه استقلال به توهین مجری تلویزیون به فرهاد مجیدی

پس از دلال خواندن فرهاد مجیدی توسط مجری برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای واکنش تندی به این اتفاق نشان داد و مدعی شد که شبکه پنج را تحریم خواهد کرد.

نوشته واکنش تند باشگاه استقلال به توهین مجری تلویزیون به فرهاد مجیدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از دلال خواندن فرهاد مجیدی توسط مجری برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای واکنش تندی به این اتفاق نشان داد و مدعی شد که شبکه پنج را تحریم خواهد کرد.باشگاه استقلال مراتب اعتراض خود را نسبت به رفتار توهین آمیز یکی از مجریان برنامه صبح امروز «سلام تهران» در شبکه پنج اعلام کرد.* متاسفانه مدتی است که عده ای از افراد و برنامه های تلویزیونی به قصد کسب شهرت، فالوور و یا مخاطب بیشتر اقدام به توهین و هتک حرمت علیه اشخاص و چهره های سرشناس فوتبال ایران می کنند و نامش را شوخی یا طنز می گذارند!* اظهارات مطرح شده در برنامه امروز صبح شبکه تهران مورد اعتراض و شکایت باشگاه استقلال و میلیون ها هوادار این تیم است. استفاده از کری های مبتذل و سخیف توسط برنامه مذکور، آن هم در رسانه ملی؛ موضوعی نیست که باشگاه استقلال به نمایندگی از جمعیت میلیونی هوادارانش به راحتی از آن بگذرد و حق اقامه دعوای کیفری به اتهامات توهین، تهمت، افترا و هتک حرمت علیه مجری خاطی و تهیه کننده این برنامه به عنوان متهم در مرجع صالحه قضایی برای باشگاه استقلال محفوظ است.* همچنین طی شکایت نامه ای از طرف مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال خطاب به مدیر محترم شبکه پنج، مراتب گلایه و اعتراض این باشگاه نسبت به اظهارت مطرح شده در برنامه مذکور اعلام خواهد شد. * باشگاه استقلال تا زمان برخورد تنبیهی قاطع با فرد خاطی و اعلام رسانه ای آن و عذرخواهی رسمی شبکه پنج همکاری خود را با این شبکه قطع خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش تند باشگاه استقلال به توهین مجری تلویزیون به فرهاد مجیدی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×