روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "رشید مظاهری در مسیر منصور رشیدی ؛ اشتباهی که تکرار شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

رشید مظاهری در مسیر منصور رشیدی ؛ اشتباهی که تکرار شد

منصور رشیدی در خصوص بازی امروز تیم ملی صحبت هایی را بیان کرده است.

نوشته رشید مظاهری در مسیر منصور رشیدی ؛ اشتباهی که تکرار شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

منصور رشیدی در خصوص بازی امروز تیم ملی صحبت هایی را بیان کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : منصور رشیدی معتقد است رشید مظاهری هم مثل او دچار اشتباه شده است.منصور رشیدی درباره دیدار امروز (سه شنبه) تیم ملی فوتبال ایران برابر کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، به تسنیم گفت:امیدوارم تیم ملی مثل نیمه اول دیدار با امارات بازی نکند. در نیمه دوم این بازی، با تعویض هایی که کادر فنی انجام داد، روند تیم ملی تغییر کرد. ایران برابر کره باید مثل نیمه دوم بازی با امارات باشد.وی افزود:بازی کره جنوبی برابر سوریه را دیدم، آنها مثل گذشته نبودند. درست است که کره بازیکنان شاخصی دارد، اما تیم هماهنگ و پرقدرتی ندیدم. اگر ایران بتواند نمایش نیمه دوم بازی با امارات را اجرا کند، می تواند میهمان خود را شکست دهد.منصور رشیدی پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت استقلال گفت:استقلال در سال های اخیر از مدیریت ضربه خورد و بسیاری از بازیکنان در نقل وانتقالات از تیم جدا شدند و رفتند. امسال هم به دلیل عدم مدیریت، بازیکنان شاخصی مثل شیخ دیاباته، مهدی قایدی، مسعود ریگی و … رفتند. یکسری بازیکن جوان به استقلال اضافه شدند که شاید ماه ها طول بکشد هماهنگ شوند. استقلال نیاز به توپ پخش کن مثل علی کریمی یا مسعود ریگی دارد و با این وضعیت، چشمم آب نمی خورد. با این حال امیدوارم اینطور نباشد و استقلال نتایج خوبی کسب کند.منصور رشیدی در خصوص بازگشت رشید مظاهری به استقلال یادآور شد:مظاهری اشتباه کرد که در آستانه بازی با الهلال عربستان همراه استقلال نرفت، هر چند با ماندن در این تیم کمی جبران کرد، اما برای اینکه دینش را به هواداران استقلال ادا کند، باید بهترین عملکرد را داشته باشد. مظاهری سال ۹۰ یا ۹۱ در تیم امید حضور داشت و می دانستم او و حسینی آینده دار خواهند بود. مظاهری اشتباهی را مرتکب شد که من در جام جهانی ۱۹۷۸ مرتکب شدم. آن زمان به دلیل یکسری کم محلی در تیم ملی نماندم. صحبت هایی که انجام دادند، قانعم نکرد. کارم اشتباه بود و شاید به قول حشمت مهاجرانی اگر این کار را انجام نمی دادم در جام جهانی بازی می کردم.منصور رشیدی گفت:حسینی برخی مواقع تماس می گیرد و با من صحبت می کند، اما نمی دانم مظاهری چه شخصیتی دارد و آیا با کسی معاشرت دارد؟ من و مرحوم ناصر حجازی در کنار رفاقت، رقابت هم می کردیم. زمانی که من اشتباه کردم، فکرها باز نبود، اما امروز همه چیز تغییر کرده و مشاوران زیادی در فوتبال هستند. یک توصیه به مظاهری و حسینی دارم؛ برای اینکه پیشرفت کنید باید در کنار رفاقت، رقابت کنید، نه اینکه منتظر باشید با کسی رقابت کنید که ۳۰،۴۰ درصد پایین تر از شما باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رشید مظاهری در مسیر منصور رشیدی ؛ اشتباهی که تکرار شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×