روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در سالن تمرین می کند ؛ مشکل بزرگ استقلال فاش شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال در سالن تمرین می کند ؛ مشکل بزرگ استقلال فاش شد

استقلال همچنان مشکل زمین تمرین دارد...

نوشته مشکل بزرگ استقلال فاش شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال همچنان مشکل زمین تمرین دارد… خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اعضای تیماستقلال امروز در سالن تمرین می کنند.روز گذشته بود که باشگاه استقلال اعلام کرد تمرینات این تیم از این پس در ورزشگاه صنایع دفاع برگزار می شود اما در شرایطی که آبی پوشان تنها یک روز در این زمین تمرین کردند برنامه های آماده سازی این تیم امروز به سالن منتقل شد.ظاهرا در برگزاری تمرینات استقلال در ورزشگاه صنایع دفاع مشکلاتی به وجود آمده و ممکن است اعضای این تیم نتوانند در فصل پیش رو در این زمین تمرین کنند. از سوی دیگر مسئولان باشگاه استقلا ل همچنان در حال رایزنی هستند تا بتوانند در همین مجموعه ورزشی باقی بماند اما اگر توافق باشگاه استقلال با مجموعه نوبنیاد به هم بخورد احتمالا تمرینات این تیم به زمین ورزشگاه آرارات منتقل شود.لازم به ذکر است مذاکرات همچنان ادامه دارد و ممکن است تا هفته آینده تمرینات استقلا ل در ورزشگاه نوبنیاد برگزار شود اما احتمال لغو همکاری بین طرفین وجود دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال در سالن تمرین می کند ؛ مشکل بزرگ استقلال فاش شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×