روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • عصبانیت فرهاد مجیدی از یک برنامه تلوزیونی ؛ واکنش استقلال به شوخی عجیب !

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "عصبانیت فرهاد مجیدی از یک برنامه تلوزیونی ؛ واکنش استقلال به شوخی عجیب !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

عصبانیت فرهاد مجیدی از یک برنامه تلوزیونی ؛ واکنش استقلال به شوخی عجیب !

شکایت باشگاه استقلال از برنامه تلویزیونی ادامه خواهد داشت.

نوشته عصبانیت فرهاد مجیدی از یک برنامه تلوزیونی ؛ واکنش استقلال به شوخی عجیب ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شکایت باشگاه استقلال از برنامه تلویزیونی ادامه خواهد داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پس از آن که مدیران باشگاه استقلال شب گذشته با انتشار اطلاعیه ای از اقدام حقوقی علیه مجری و تهیه کننده برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما خبر دادند تصور می شد عوامل این برنامه از مدیران استقلال دلجویی کنند تا مشکل حل و فصل شود.اما صبح امروز مجریان این برنامه تاکید کردند هیچ تعمدی در کار نبوده و صرفا آنها با استقلال و پرسپولیس شوخی کرده اند! و در ادامه عنوان کردند نباید با رفتارهای تند استقلال و پرسپولیس را به خط قرمز برنامه های ورزشی تبدیل کنیم، چون بالاخره این دو تیم متعلق به مردم هستند.با انجام این صحبت ها از سوی مجریان برنامه صبحگاهی شبکه تهران، کادر فنی باشگاه استقلال به شدت عصبانی شدند تا حدی که فرزاد مجیدی به نزدیکانش گفته است قطعا از عوامل سازنده این برنامه شکایت خواهم کرد و تا آخر پای این موضوع می ایستم!از سوی دیگر گفته می شود معاونت حقوقی باشگاه استقلا ل امروز از مجری و تهیه کننده این برنامه تلویزیونی به صورت رسمی از جانب باشگاه استقلا ل شکایت خواهد کرد تا با پیگیری حقوقی به اتهاماتی که روز گذشته در این برنامه تلویزیونی به سرمربی و دستیار وی زده شد، رسیدگی شود.مجری جنجالی برنامه مذکور دیروز پس از اتمام این برنامه به واسطه موج اعتراض گسترده هواداران استقلال مجبور شد صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی را از دسترس خارج کند تا با انتقادات کمتری رو به رو شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عصبانیت فرهاد مجیدی از یک برنامه تلوزیونی ؛ واکنش استقلال به شوخی عجیب ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×