روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "شانس به خرید جدید استقلال رو کرد ؛ همای سعادت روی دوش ابوالفضل جلالی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

شانس به خرید جدید استقلال رو کرد ؛ همای سعادت روی دوش ابوالفضل جلالی

بدون شک باید ابوالفضل جلالی بازیکن جدید استقلال را خوش شانس ترین بازیکن این تیم دانست.

نوشته شانس به خرید جدید استقلال رو کرد ؛ همای سعادت روی دوش ابوالفضل جلالی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بدون شک باید ابوالفضل جلالی بازیکن جدید استقلال را خوش شانس ترین بازیکن این تیم دانست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ابوالفضل جلالی که دچار مصدومیت شده بود تا آستانه فسخ قرارداد با استقلال پیش رفت و در زمان احمد مددی قرار بود بحث حضور او در استقلال مختومه شود اما با تغییر مدیریت نظر مجیدی هم روی جلالی مثبت شد و این بازیکن امروز در تمرینات استقلال شرکت کرد.در مورد جلالی شنیدیم مشکل مصدومیت او چندان جدی نیست و نهایتاً از هفته سوم لیگ برتر می تواند در ترکیب استقلال قرار بگیرد.ابوالفضل جلالی در سایپا دفاع چپ این تیم بود و توانست نظر مثبت فرهاد مجیدی را جلب کند. استقلال امیر حسین حسین زاده را هم از سایپا جذب کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شانس به خرید جدید استقلال رو کرد ؛ همای سعادت روی دوش ابوالفضل جلالی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×