روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "نیاز مبرم استقلال و فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات مشخص شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

نیاز مبرم استقلال و فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات مشخص شد

استقلال امسال با نظر و سلیقه فرهادمجیدی بسته شده و به همین دلیل خیلی ها منتظر شروع لیگ برتر هستند تا دستپخت فرهاد راببینند.

نوشته نیاز مبرم استقلال و فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات مشخص شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال امسال با نظر و سلیقه فرهادمجیدی بسته شده و به همین دلیل خیلی ها منتظر شروع لیگ برتر هستند تا دستپخت فرهاد راببینند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال در فصل نقل و انتقالات ستاره هایی چون دیاباته، قایدی، فرشید اسماعیلی و محمد نادری را از دست داد . از این جمع شاید پر کردن جای خالی قایدی به این راحتی ها نباشد اما درعوض مجیدی مهره هایی چون عارف آقاسی، زبیر نیک نفس، ابوالفضل جلالی، امیر حسین حسین زاده،جعفر سلمانی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا آزادی و… را به خدمت گرفت.در میان تمام این بازیکنان فقط با معیارهای فوتبال ایران قاسمی نژاد را می توان بازیکن بزرگی دانست که البته او هم به ۳۵ سالگی نزدیک می شود. در واقع می توان گفت استقلال بازیکن بزرگی جذب نکرده که بتوانیم امیدوار باشیم جای خالی امثال نادری، اسماعیلی و قایدی پر شود. روزبه چشمی هم قبلا در استقلال بود و با معیارهای فوتبال ایران یک بازیکن معمولی محسوب می شود هرچند که یک بار کارلوس کی روش کلی از او تمجید کرده بود.بسیاری از کارشناسان فوتبال و هواداران استقلال عقیده دارند مجیدی باید از فرصت باقیمانده استفاده کرده و بازیکنان بزرگی را برای استقلال بخرد.او خودش برای این تیم بازیکن بزرگی بود و خوب می داند که تعریف بازیکن بزرگ برای تیمی در حد استقلا ل چیست. با این بازیکنانی که در حال حاضر استقلال در اختیار دارد بعید است بتواند در لیگ پابه پای پرسپولیس و سپاهان بجنگد و در کورس مدعیان قرار بگیرد مگر اینکه خریدهای جدید مجیدی با شروع لیگ برتر خلاف این ادعا را ثابت کرده و منتقدان خود را ساکت کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نیاز مبرم استقلال و فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات مشخص شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×