روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • گابریله پین بازیکن خارجی استقلال را تایید می کند ؟ پالس مثبت فرهاد مجیدی به مربی ایتالیایی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "گابریله پین بازیکن خارجی استقلال را تایید می کند ؟ پالس مثبت فرهاد مجیدی به مربی ایتالیایی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

گابریله پین بازیکن خارجی استقلال را تایید می کند ؟ پالس مثبت فرهاد مجیدی به مربی ایتالیایی

روزبه چشمی با نظر مساعد فرهاد مجیدی به استقلال برگشت ولی در مورد انتخاب سه بازیکن خارجی نقش گابریله پین پررنگ تر است.

نوشته گابریله پین بازیکن خارجی استقلال را تایید می کند ؟ پالس مثبت فرهاد مجیدی به مربی ایتالیایی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزبه چشمی با نظر مساعد فرهاد مجیدی به استقلال برگشت ولی در مورد انتخاب سه بازیکن خارجی نقش گابریله پین پررنگ تر است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی به گابریله پین اعتماد کامل دارد و تمرینات استقلال را هم به او سپرده است. در بحث انتخاب بازیکن خارجی هم مجیدی دیدگاههای گابریله پین را کاملا قبول دارد و این مربی ایتالیایی آنالیز کاملی روی این نفرات انجام داده است هرچند که بهر حال نظر نهایی را باید مجیدی بدهد اما نکته اینجاست که تعامل خوبی بین این دو نفر برقرار است.بسیاری از هواداران استقلال عقیده دارند تیم فعلی در حد قهرمانی نیست هر چند که عده ای دیگر هم می گویند مجیدی تیم خوبی بسته و این تیم با جذب سه بازیکن خارجی قطعا مدعی اول قهرمانی در لیگ جدید خواهد بود.با تمام این اوصاف این که سه بازیکن خارجی استقلال چه کسانی باشند، خیلی مهم است و در این مورد نگرانی هایی وجود دارد اما مجیدی با شناخت فراوان و البته با آنالیزهای پین می خواهد این سه خارجی را به ایران بیاورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گابریله پین بازیکن خارجی استقلال را تایید می کند ؟ پالس مثبت فرهاد مجیدی به مربی ایتالیایی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×