روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هواپیمای بازیکنان استقلال سقوط کرده است ؛ باخت بزرگ قرهاد مجیدی در نقل و انتقالات

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "هواپیمای بازیکنان استقلال سقوط کرده است ؛ باخت بزرگ قرهاد مجیدی در نقل و انتقالات" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

هواپیمای بازیکنان استقلال سقوط کرده است ؛ باخت بزرگ قرهاد مجیدی در نقل و انتقالات

با نگاهی به اسامی بازیکنان ورودی و خروجی تیم استقلال می توان دریافت که این تیم بیشترین جابجایی را بین نفرات خودش تجربه کرد.

نوشته هواپیمای بازیکنان استقلال سقوط کرده است ؛ باخت بزرگ قرهاد مجیدی در نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با نگاهی به اسامی بازیکنان ورودی و خروجی تیم استقلال می توان دریافت که این تیم بیشترین جابجایی را بین نفرات خودش تجربه کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با نگاهی به اسامی بازیکنان ورودی و خروجی تیم استقلال می توان دریافت که این تیم بیشترین جابجایی را بین نفرات خودش تجربه کرد. فرهاد مجیدی در پایان فصل گذشته مسعود ریگی، محمد نادری، فرشید اسماعیلی، هروویه میلیچ، مهدی قایدی و شیخ دیاباته را از دست داد و در عوض (۱) علیرضا رضایی از پیکان، (۲) عارف آقاسی و (۳) زبیر نیک نفس از فولاد، (۴) محمدرضا آزادی از تیم یونانی، (۵) جعفر سلمانی از تیم پرتغالی، (۶) امین قاسمی نژاد از پدیده و (۷) امیر حسین حسین زاده و (۸) ابوالفضل جلالی را از سایپا به خدمت گرفت و به تازگی (۹) روزبه چشمی را نیز به جمع نفراتش اضافه کرد تا با ۹ بازیکن ورودی از این نظر رکورددار فصل نقل و انتقالات بین تیم های مدعی قهرمانی باشد که البته سرمربی این تیم هم داده ۲ بازیکن دیگر نیز به این جمع اضافه می شوند.صادق ورمزیار پیشکسوت تیم استقلال با توجه به شرایط این تیم در فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد:استقلال ۹ بازیکن جدید گرفته و فرهاد مجیدی هم گفته که قرار است دو بازیکن دیگر خارجی به این تیم اضافه شود یعنی ۱۱ بازیکن. نتیجه می گیریم صد درصد یک تیم به طور کامل تغییر پیدا کرده که این اتفاق را در هیچ تیمی در دنیا نمی توان مشاهده کرد.ورمزیار با یاد آوری خاطره تلخ سقوط هواپیمای منچستر ادامه دارد:چنین تغییرات گسترده ای تنها در یک صورت اتفاق می افتد و آن هم زمانی است که هواپیمای یک تیم فوتبال سقوط کند تا باشگاه مجبور شود کل نفرات تیم را از اول به خدمت بگیرد. به یاد داریم هواپیمای تیم فوتبال منچستر یونایتد که حدود ۶۴ سال پیش سقوط کرد چنین وضعیتی را برای مسئولان باشگاهش رقم زد. چند وقت پیش هم هواپیمای یک تیم برزیلی در کلمبیا سقوط کرد که با همه سرنشینانش جان خود را از دست دادند.ورمزیار در ادامه با اشاره به وضعیت کیفی بازیکنان جدا شده و جذب شده گفت:بازیکنانی که از استقلال رفتند از نظر کیفی و بار فنی نسبت به کسانی که به این تیم آمده اند به مراتب در شرایط بالاتری بودند و از این نظر استقلال متضرر شده است. البته قطعاً باشگاه به نظر سرمربی احترام گذاشته و به خواسته او این نفرات را جذب کرده است. البته ممکن است با اضافه شدن دو بازیکن خارجی با کیفیت این وضعیت تا حد زیادی تغییر کند.ورمزیار کاپیتان اسبق استقلال تأکید کرد:البته امیدوارم که ما اشتباه کرده باشیم و در نهایت استقلال بتواند با نفرات جدیدش نتایج لازم را بگیرد اما به طور کلی ورودی و خروجی های استقلال با هم برابر نیستند و از این نظر این تیم یک فصل نقل و انتقالات غیر منطقی را پشت سر گذاشته است و بازنده نقل و انتقالات بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هواپیمای بازیکنان استقلال سقوط کرده است ؛ باخت بزرگ قرهاد مجیدی در نقل و انتقالات از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×