روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "۱۰ درصد دیگر از قراردادت کسر می شود!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

۱۰ درصد دیگر از قراردادت کسر می شود!

باشگاه استقلال به میلیچ اعلام کرده که ۱۰ درصد دیگر از قرارداد او را کسر خواهد کرد.

نوشته درخواست عجیب باشگاه استقلال از یک ستاره خارجی ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه استقلال به میلیچ اعلام کرده که ۱۰ درصد دیگر از قرارداد او را کسر خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که باشگاه استقلال از میلیچ خواسته بود که به فیفا شکایت نکند و مشکل او را حل خواهد کرد، روز گذشته اتفاق عجیبی رقم خورد.داستان از این قرار است که باشگاه استقلال به میلیچ اعلام کرده که در زمان مدیریت مددی جریمه ۱۰ در صدی برای او در نظر گرفته شده است.دلیل این جریمه این بوده که میلیچ در یک برنامه تلویزیونی گفته بوده مدیریت و امکانات پرسپولیس خیلی بهتر از استقلال است و همین اتفاق سبب شده تا باشگاه استقلال برای او جریمه ۱۰ در صدی اعمال کند و روز گذشته این مسئله را به گوش او برساند.البته این تصمیم در زمان مدیریت مددی گرفته شده اما باشگاه استقلال روز گذشته آن را به میلیچ اعلام کرده که همین مسئله باعث ناراحتی شدید او شده است.از این رو در صورتی که اختلاف نظر های موجود بین طرفین حل نشود ممکن است میلیچ طی روزهای آینده شکایت خود از استقلال را به فیفا برساند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ۱۰ درصد دیگر از قراردادت کسر می شود! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×