روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کرار جاسم با عقد قراردادی یکساله به نفت مسجدسلیمان پیوست و شاگرد فراز کمالوند شد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "کرار جاسم با عقد قراردادی یکساله به نفت مسجدسلیمان پیوست و شاگرد فراز کمالوند شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

کرار جاسم با عقد قراردادی یکساله به نفت مسجدسلیمان پیوست و شاگرد فراز کمالوند شد

کرار جاسم با عقد قراردادی یکساله به نفت مسجدسلیمان پیوست.

نوشته کرار جاسم شاگرد کمالوند شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کرار جاسم با عقد قراردادی یکساله به نفت مسجدسلیمان پیوست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کرار جاسم هافبک سابق استقلال با عقد قراردادی یکساله به نفت مسجدسلیمان پیوست و شاگرد فراز کمالوند در این تیم شد.کرار جاسم ۳۴ ساله توسط فراز کمالوند به فوتبال ایران معرفی شد و اولین بار در تراکتورسازی توسط این مربی به بازی گرفته شد،کرار همواره از فراز کمالوند به عنوان پدر معنوی خود نام برده و تحت تاثیر این مربی بوده است.کرار سابقه بازی در تیم های استقلال تهران،تراکتور،نفت آبادان و پلیس عراق را نیز در کارنامه دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کرار جاسم با عقد قراردادی یکساله به نفت مسجدسلیمان پیوست و شاگرد فراز کمالوند شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×