روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مارکو فوتاکس گزینه خارجی فرهاد مجیدی منتفی شد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مارکو فوتاکس گزینه خارجی فرهاد مجیدی منتفی شد

بازیکنی که گفته می شد گزینه استقلال است به تیمی در اسلوونی رفت.

نوشته دست رد گزینه خارجی فرهاد مجیدی به سینه استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنی که گفته می شد گزینه استقلال است به تیمی در اسلوونی رفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مارکو فوتاکس مهاجم ۳۱ ساله و مجارستانی سابق لسترسیتی، یکی از گزینه های اصلی فرهاد مجیدی برای حضور در جمع آبی های پایتخت بود اما حضورش در این تیم منتفی شد و حالا به لیگ اسلوونی رفته است.مارکو فوتاکس که حضورش در استقلال چند روز قبل منتفی شده بود با تیم الیمپیای اسلوونی به توافق رسید و قراردادش را امضا کرد. مراسم معارفه این بازیکن مجارستانی نیز برگزار شد تا حضورش در لیگ ایران به طور کامل منتفی شود.تیم استقلال ۳ بازیکن خارجی را در پست های دفاع راست، هافبک هجومی و مهاجم در نظر گرفته که قرار است این بازیکنان طی روزهای آینده به ایران بیایند و کارشان را شروع کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مارکو فوتاکس گزینه خارجی فرهاد مجیدی منتفی شد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×