روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با وریا غفوری کاپیتان این تیم به اختلاف خورده است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با وریا غفوری کاپیتان این تیم به اختلاف خورده است" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با وریا غفوری کاپیتان این تیم به اختلاف خورده است

در روزهای اخیر صحبت هایی مبنی بر اختلاف بین فرهاد مجیدی و وریا غفوری در استقلال مطرح شده است.

نوشته جزئیات اختلاف دوباره فرهاد مجیدی با وریا غفوری ؛ جنجال جدید یا حاشیه سازی در استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در روزهای اخیر صحبت هایی مبنی بر اختلاف بین فرهاد مجیدی و وریا غفوری در استقلال مطرح شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در روزهای اخیر صحبت هایی مبنی بر اختلاف بین فرهاد مجیدی و وریا غفوری در استقلال مطرح شده است.به گزارش میدان اینکه چقدر این شایعه واقعیت دارد، هنوز مشخص نیست، اما طبق شنیده ها رابطه شان اگر بد نباشد، خوب هم نیست. در یک تیم معمولا رابطه بین سرمربی و کاپیتان خیلی مهم است.در استقلال برخی ها قصد میانجیگری دارند تا در حضور فرهاد مجیدی و غفوری جلسه ای را برگزار کنند تا اگر سوء تفاهمی پیش آمده باشد را حل کنند.در بازی دوستانه اخیر استقلال، غفوری در ترکیب اصلی بازی نکرده و نیمه دوم به میدان رفت. برخی شایعات نیز مطرح شد که غفوری در لیست خروج قرار دارد و به همین دلیل استقلال قصد دارد یک بازیکن خارجی در پست دفاع راست به خدمت بگیرد، اما وقتی روز گذشته احمد موسوی در لیست خروج قرار گرفت، این شایعه خود به خود از بین رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با وریا غفوری کاپیتان این تیم به اختلاف خورده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×