روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • یامگا و رودی ژستد گزینه های فرانسوی مجیدی در راه تهران برای نهایی کردن قرارداد با استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "یامگا و رودی ژستد گزینه های فرانسوی مجیدی در راه تهران برای نهایی کردن قرارداد با استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

یامگا و رودی ژستد گزینه های فرانسوی مجیدی در راه تهران برای نهایی کردن قرارداد با استقلال

کوین یامگا و رودی ژستد گزینه های فرانسوی فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال هستند که به زودی راهی تهران خواهند شد تا قرارداد خود با آبی ها را نهایی کنند.

نوشته آشنایی با دو بازیکن خارجی مورد نظر مجیدی برای استقلال ؛ فرانسوی هایی که به زودی راهی تهران می شوند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کوین یامگا و رودی ژستد گزینه های فرانسوی فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال هستند که به زودی راهی تهران خواهند شد تا قرارداد خود با آبی ها را نهایی کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حضور دو بازیکن فرانسوی در استقلال تا حد زیادی قطعی شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این دو نفر امروز وارد تهران می شوند تا رسماً با استقلال قرارداد ببندند.همان طور که قبلا نوشته بودیم استقلال در پست وریا غفوری یک وینگر و مدافع راست به نام کوین یامگا را در نظر گرفته که فرهاد مجیدی و گابریل پین هم او را پسندیده اند.اگر مشکل خاصی ایجاد نشود او را به زودی در باشگاه استقلال و در تمرینات این تیم خواهیم دید. این بازیکن فرانسوی سرعت خوبی دارد و از تجربه مناسبی بهره می برد.در همین راستا استقلالی ها قصد دارند احمد موسوی مدافع راست خود که یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارد را به طور قرضی به تیم دیگری واگذار کنند. البته شاید حضور یامگا باعث شود تا پست وریا غفوری در استقلال تغییر کند.دیگر بازیکن فرانسوی که در راه تهران است، کسی نیست جز رودی ژستد مهاجم بلندقامت تیم های بلکبرن، استون ویلا و میدلزبورو که فصل گذشته در یونان بازی می کرد.از این مهاجم فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد گلزن قهاری است ولی به هر حال قضاوت در مورد این مهاجم زود است و باید این مهاجم ۱۹۳ سانتی متری و ۳۲ ساله را در ترکیب استقلال و پس از بازی برای این تیم قضاوت کنیم.مسلما با حضور این دو بازیکن فرانسوی استقلال سر و شکل فرانسوی پیدا خواهد کرد. فرانسه همین چند روز قبل با غلبه بر اسپانیا در فینال لیگ ملت های اروپا باردیگر در قاره سبز آقایی کرد و حالا استقلالی ها هم قصد جذب ۲ بازیکن این کشور را دارند تا با استفاده از آنها تیم خود را تقویت کنند.البته پیش از این استقلال یک مهاجم مجارستانی را هم می خواست که از نظر مالی باشگاه به توافق نرسید.فرهاد مجیدی بعد از این دو بازیکن فرانسوی حالا یک مهاجم خارجی دیگر هم می خواهد. مهاجمی که گفته می شود توانایی بازی در پست هافبک نفوذی را هم دارد. یعنی همان پستی که فرشید اسماعیلی در آن بازی می کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یامگا و رودی ژستد گزینه های فرانسوی مجیدی در راه تهران برای نهایی کردن قرارداد با استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×