روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال امروز تمرینات خود را در مجموعه انقلاب پیگیری می کند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال امروز تمرینات خود را در مجموعه انقلاب پیگیری می کند

استقلالی ها در مجموعه انقلاب تمرین می کنند.

نوشته آخرین وضعیت تمرین استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلالی ها در مجموعه انقلاب تمرین می کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز در زمین دیگری تمرینات خود را پیگیری می کنند.اعضای تیم استقلال امروز تمرینات خود را در مجموعه انقلاب پیگیری می کنند.این جلسه تمرینی از ساعت ۱۱ آغاز می شود. روز گذشته آبی پوشان در ورزشگاه خیریه عمل تمرینات خود را پشت سر گذاشته بودند.استقلالی به دلیل نداشتن زمین تمرین ثبت هر روز در یک ورزشگاه تمرینات خود را پیگیری می کنند.البته گفته می شود مدیران این تیم در حال مذاکره با مجموعه ورزشی آرارات هستند تا تمرینات این تیم به طور ثابت در این مکان برگزار شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال امروز تمرینات خود را در مجموعه انقلاب پیگیری می کند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×