روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "رودی ژستد بازیکن خارجی استقلال را بشناسید" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

رودی ژستد بازیکن خارجی استقلال را بشناسید

فیلم هایی که از رودی ژستد مهاجم فرانسوی مدنظر فرهاد مجیدی منتشر شده در نوع خود جالب توجه است.

نوشته رودی ژستد در استقلال فیکس می شود ؟ ستاره استون ویلا در راه تیم فرهاد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فیلم هایی که از رودی ژستد مهاجم فرانسوی مدنظر فرهاد مجیدی منتشر شده در نوع خود جالب توجه است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رودی ژستد مهاجم ۳۲ ساله از دوران اوج خود فاصله گرفته است اما به هر حال مهاجم با تجربه ای محسوب می شود که از نظر بدنی هم شرایط خوبی دارد.او که سابقه حضور در بلکبرن، استون ویلا و میدلزبوروی انگلیس را دارد با ۱۹۳ سانتی متر قد مسلما یک خطر جدی برای مهاجمان استقلال است و آنها باید خیلی آماده باشند تا بتوانند در ترکیب ثابت استقلال قرار بگیرند.در فیلم هایی که از رودی ژستد منتشر شده کاملاً مشخص است که او یک سر زن قهار است و ضربات پای خوبی هم دارد.ژستد که چند گل روی حرکات آکروباتیک به ثمر رسانده، بعد از گلزنی پشتک وارو زده است تا آمادگی بدنی خود را ثابت کند.او در دوران اوج خود در تیم هایی چون بلکبرن و استون ویلا بازی کرده است و طبعا اگر از همان تیم ها پیشنهاد داشت به ایران نمی آمد اما واقعیت این است که مهاجمان خیلی بزرگ به ایران نمی آیند و شاید استقلال باید قدر همین بازیکن ۳۲ ساله فرانسوی را هم بداند.گفته می شود فرهاد مجیدی قصد دارد به طور ثابت از رودی ژستد در ترکیب استقلال استفاده کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رودی ژستد بازیکن خارجی استقلال را بشناسید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×