روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • من یا بقیه هرچه داریم از استقلال است و هیچ نامی بالاتر از استقلال نیست

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "من یا بقیه هرچه داریم از استقلال است و هیچ نامی بالاتر از استقلال نیست" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

من یا بقیه هرچه داریم از استقلال است و هیچ نامی بالاتر از استقلال نیست

مهدی پاشازاده کاپیتان سابق آبی ها پس از حضور مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال بدون حتی یک تقدیر خشک و حالی از این تیم کنار گذاشته شد.

نوشته اولین واکنش کاپیتان محبوب استقلالی ها پس از جدایی اش از استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی پاشازاده کاپیتان سابق آبی ها پس از حضور مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال بدون حتی یک تقدیر خشک و حالی از این تیم کنار گذاشته شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی پاشازاده که در برنامه شب های فوتبالی به عنوان مهمام تلفنی حضور داشت در جواب سئوال مجری این برنامه مبنی بر نامهربانی باشگاه استقلال و حفظ نشدن شأن و منزلت خودش گفت:من یا بقیه هرچه داریم از استقلال است و هیچ نامی بالاتر از استقلال نیست. طرفداران استقلال من را می شناسند و برای من آنها و موفقیت تیم استقلال مهم است.این صحبت های کوتاه اولین واکنش مهدی پاشازاده است که عمر حضورش در باشگاه استقلال به عنوان معاون ورزشی این باشگاه به ۱۵ روز هم نکشید! اگرچه مهدی پاشازاده حرف های زیادی برای گفتن دارد اما مدتی است سکوت کرده و ترجیح داده فعلا درخصوص حواشی و مشکلات باشگاه استقلال یا کسانی که باعث جدایی او شدند، حرفی نزند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " من یا بقیه هرچه داریم از استقلال است و هیچ نامی بالاتر از استقلال نیست از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×